last evolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

last evolution

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Find me in Wonderland .

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:50 am

- De unde ştim noi că Iisus a fost perfect ? Dar întrebarea mai bună e , de unde ştim că există Dumnezeu ? E un principiu primordial , deci nimeni nu poate spune cine este cu adevărat perfect , sau dacă există perfecţiunea , spuse şi se ridică , mergând spre fereastră . Surâse dulce , aşezându - se pe pervazul acesteia .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:54 am

- Daca nu era perfect nici o biblia nu ar fi aparut, nu ai de unde sa stii dar daca esti orb si nu vezi lumina e o alta problema, nu ai cum sa crezi in asa ceva, dar daca nu exista nici o biblie, dovada sau alte de genul nu ar fi aparut. ii spuse privind-o.
- Dar sa lasam asta... povestea poate continua la nesfarsit.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:00 am

- Văd lumina , scumpule , căci dacă nu aş vedea - o m - aş lovi de toate lucrurile , spuse uşor amuzată şi privi pe fereastră , cerul gri . Începuse să plouă .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:02 am

- Nu m-am referit la aceea lumina, dar ma rog. spuse privind-o. Ploua, imediat... ii spuse si se apropie de ea. Iubesc ploaia.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:07 am

- Cine nu o iubeşte ? întrebă şi deschise fereatra , întinzând mâna , simţind picăturile mari şi reci pe pielea ei . Zâmbi dulce , privindu - şi pielea .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:19 am

Se duce in spatele ei si sufla usor spre ea, lipindu-si apoi corpul de al ei.
- Poti sa o privesti si asa. ii spuse sarutand-o pe gat.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:29 am

Îi simţi mâinile pe talia ei , iar mai apoi o lipi cu totul de abdomenul lui . Clipi des , păstrându - şi zâmbetul dulce şi finuţ , pe chipu - i alb . Îşi lăsă capul într - o parte , în momentul când îi simţi buzele sărutându - i gâtul .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:33 am

Intre timp ii desface pantaloni fetei, incercand sa ii dea jos, fara sa se opreasca din acel contact cu gatul ei, rezolva cu pantaloni iar apoi incearca sa scape si de maieul care il avea pe ea.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:39 am

Îşi închise doar puţin ochii ,privind printre gene fereastra şi clipi de mai multe ori , lăsându - şi doar puţin capul pe spate , pentru a - l privi .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:43 am

In cele din urma se ocupa si de pantaloni lui, ramasese de aceasta data in boxeri, isi lua micul "joint" care era preparat pe o masa de langa si il aprinde usor, trage cateva fumuri apoi o priveste pe fata si isi lipeste buzele de ale ei, lasand fumul in gura sa.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:49 am

Se întoarse cu faţa spre el , privindu - l şi îşi puse palmele e pieptul acestuia când o sărută . Inhală fumul , închizându - şi ochii şi îi prinse buza cu dinţii , trăgând de ea încet .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:54 am

O ia in brate si o ridica pe acel pervaz continuand acel sarut cand isi dezlipi buzele de ale ei ii apropie "batul" care il avea in mana spre gura sa, fiind un semn ca poate trage si ea cateva fumuri.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 7:58 am

Îşi duce picioarele în jurul taliei lui , lipindu - se de trupul lui . Îl priveşte printre gene , trgând mai apoi din joint . Începu să - şi plimbe lent unghiile pe pielea lui .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:03 am

Incepe sa isi plimbe limba pe gatul ei in timp ce cu o mana incepe sa ii maseze sanii, iar cealalta mana fiind in ca pe fundul ei, miscand-o din cand in cand ii stranse fesele.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:06 am

Îşi lăsă capul pe spate , părul căzându - i pe pervaz şi gemu scurt . Se sprijini în palme , trăgându - l mai aproape de ea , făcându - l pe acesta să se aplece deasupra ei .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:09 am

Brusc incepu furtuna iar ploaia ateriza cu picuri mici pe cei doi.
"Daca aterizam de aici... asta ar fi cu adevarat tare." se gandi si se lasa putin mai jos ajungand la sani ei pe care isi trecu limba.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:14 am

Îşi băgă o mână în părul lui , gemând încet şi îl privi printre gene , respirând ceva mai greu . Îşi trecu vârfurile degetelor pe chipul lui .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:29 am

- Iti iubesc sanii. ii spuse brusc in timp ce o dezbraca de lengeria intima, se lasa mai jos ajungand intre picioarele ei trecandu-si limba pe soldul fetei.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:34 am

Îşi muşcă buza , fără să spună ceva şi icni scurt când îşi trecu limba peste pielea ei . Îşi lăsă o palmă pe umărul lui , privindu - l .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:45 am

Continua sa isi plimbe limba pe acolo ajungand intre picioarele ei, continuandu-si treaba pe care a inceput-o.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:53 am

Îşi arcui trupul , băgându - şi mâna în părul lui şi gemu ceva mai tare . Închise ochii , respirând greu şi îşi muşcă buza .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Find me in Wonderland . - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Find me in Wonderland .
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
last evolution  :: Orasul :: Scoala-
Mergi direct la: