last evolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

last evolution

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Find me in Wonderland .

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:26 am

Deschise destul de tare ușa de la baie , reușind să o trântească și intră înăuntru , tocurile ei , lovindu - se gresia imaculată . Se privi câteva clipe în oglindă , iar apoi scoase din buzunarul blugilor pachetul de țigări din care își luă una și o aprinse . Se așeză pe marginea șirului de chiuvete , trăgând un fum nociv , pe care îl lăsă mai apoi să se împrăștie în jurul ei , privind peretele nepăsătoare .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:31 am

Dupa cateva minute Shinju intra in toaleta femeilor, nu era atent si nici obisnuit sa se plimbe de colo, colo pentru o mica treaba. "Cred ca am sa fac pipi aici." isi spuse in gand si intra intr-o cabina dupa iese si ofteaza scurt.
- Ma simt mai bine. spuse rasufland usurat, fara sa isi dea seama ca mai e cineva in baie si a trecut pe langa ea. Se simte fum... spuse zambind
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:35 am

Auzi ușa unei cabine , dar nu se sfii să stingă sau să ascundă țigarea . De ce ar fi făcut - o . Își îndreptă privirea spre tânărul ce trecu pe lângă el , și ridică o sprânceană , privindu - l calmă . Tuși fals .
- Din câte știam eu , nu aveam băi comune , spuse pe un ton dulce , urmărindu - l cu privirea .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:40 am

Isi ciufuli violent parul cand auzi acel zgomot enervant, cu privirea indreptata spre fata . Ofteaza scurt.
- Paiiiii ... trebuia sa fac pipi , baia fetelor era mai aproape, si e urat sa fumezi tocmai in baie, urat. spuse zambind, parul acoperindu-i foarte usor ochii. Cand sa faca un pas corpul lui se transforma in apa, iar apa primeste o culoare mai... rosie.
- Firar. revine la normal dar acel lichid ramane pe gresie. Ai facut ce cred eu ? intreaba cu o fata mirata, privind lichidul.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:47 am

Își dă ochii peste cap , trecându - și lent mâna prin părul lung . Îl privi sceptică ,încă avâd sprânceana ridicată .
- Crezi prost , probabil ți - ai tăiat tu venele , spuse calmă , surâzând dulce și ușr amuzată . Se dădu jos de pe chiuvete , aranjându - și maieul negru ce - l purta .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:51 am

De indata ce spune ca probabil si-a taiat venele, isi indreapta privirea spre mana.
- Se pare ca nu, probabil mi-am taiat altceva. spuse stand pe ganduri apoi se apleaca putin si o atinge intre picioare, apoi brusc se ridica.
- Dar nu esti nici uda... wooo, ciudat. ii spuse cu o fata de copil inocent. Cred ca uit ceva, mama mi-a spus acum ceva timp sa nu ating femeile in zone sensibile... ups.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:55 am

Se încruntă vizibil când o atinse și îl lovi peste ceafă .
- Idiotule , spuse săgetându - l cu privrea , și aruncă țigarea după ce o stinse , într - un coș de gunoi . Își privi chipul albicios în oglindă , împreunându - și buzele ușor .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:58 am

Isi apleaca usor capul apoi ofteaza scurt.
- Dar ce am facut? o intreaba continuand sa zambeasca. Esti narcisista ? ce varsta ai ? cum te cheama ? ce iti place sa mananci ? cate kg ai ? de cand fumezi ? continua rapid cu intrebari de genul apoi se opreste brusc. Daaa... uita. spuse cu o mana la cap.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:03 am

- Wow , da știu că ești tare curios , spuse și râse scurt , întorcându - se spre el . Păi să vedem . Sunt foarte narcisistă , am 18 , mă cheamă DaHee , iar de aici , nu mai zic . Mi - e lene , adăugă și îi scoase limba , amuzată .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:07 am

Cu un deget apuca sa ii atinga limba.
- Roar, limba draguta. spuse zambind. DaHee, interesant nume... mai bine zis unic, nu am mai auzit de el. spuse ridicand din umeri. Acum cateva zile o tipa s-a sinucis in aceasta baie... siiiii, cred ca e o moda.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:16 am

Îi dădu ușor peste mână , căci nu - i plăcea și clipi des din genele - i lungi și negre , ce îi încadrau cu delicatețe ochii mari de un negru - movaliu .
- Momentan nu m - am săturat de viață ca să mă sinucid , deci moda nu se aplică și la mine , spuse dând din umeri .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:20 am

- Deci nu ai de gand sa te sinucizi ? intreaba curios in timp ce incearca sa scape din parul care il avea in ochii . Ofteaza scurt apoi se priveste oglinda, dar nu vedea mare chestie din cauza parului. "Genial sa-mi trag palme" isi spuse in gand
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:30 am

- Nu , nu am de gând să o fac , spuse și se așeyă din nou pe marginea chiuvetelor , legănându - și picioarele goale . Clipi de mai multe ori , fixând tavanul cu privirea , plictisită .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:35 am

- Tu chiar ai de gand sa stai aici in toaleta ? intreaba oftand , privind-o mai mult amuzat. "Sigur uit ceva... ceva... parca aveam ora." se gandi, in tmp ce isi ciufuli cu o mana parul.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:47 am

- Neah , mă gândesc unde să merg , căci mi = a pierit cheful de ore , spuse ducându - și un deget pe buze . Se ridică din nou , mergând puțin spre ușă , auzindu - și tocurile ce făceau același zgomot ca întotdeauna . Mergi ? întrebă calmă , privindu - l cu coada ochiului .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:48 am

- Unde ? la ore ? nici o sansa... acum ca ma iesit din clasa, nu ma mai intorc. spuse zambind parasind incaperea. Se uita prin jur, apoi reuseste cumva sa se intoarca si sa se loveasca de perete.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:50 am

Ieși din baie și începe să râdă când îl vede că se lovește de perete .
- Doamne , spuse râzând . Își puse mâna pe frunte , mușcându - și buza pentru a se opri din râs . Nu mergem în clasă , plecăm de aici , adăugă mai apoi , încă având un zâmbet amuzat pe chipul albicios .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:52 am

- Tu razi de mine? intreaba ridicand o spranceana. Oricum nu prea conta... si unde ai vrea sa mergem ? o intreaba cu zambetul pe buze, iesind din scoala in cele din urma.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:56 am

- Exact de tine , spuse amuzată și chicoti scurt , urmându - l calmă . Păi nu am nicio idee , te las pe tine să decizi , cred , adăugă , dând din umeri și privi în jur , jucându - se cu pandantivul de la gât , ce - i cădea perfect pe curbura sânilor .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 8:58 am

- Sincer nu am nici o idee, mama a zis sa las femeile inainte. spuse stand pe ganduri. Sau ceva de genul, nu imi era mama nici nu stiu ce era... deciiii alege. spuse zambind topaind de colo, colo.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:00 am

- Alege un loc odată , și nu mai țopăi ca papagalii , spuse amuzată și îi scoase limba , privind mai apoi cerul Nu avea nicio idee , unde ar fi putut merge . Era prea cald pentru parc , iar la club era mult prea devreme .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:05 am

- Paiiii.... atunciiii.... haide cu mine. spuse zambind si o prinde de mana tragand-o dupa el. "Acum trebuie sa ma gandesc unde mergem..." isi spuse in gand, uitandu-se prin jur.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:08 am

Clipi de câteva ori , urmându - l calmă , fără a spune ceva , și continuă să privească în jurul ei , analizaând atentă fecare persoană ce trecea pe lângă ei .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:13 am

Dupa ce se uita mai atent pe acolo observa un copac si niste persoane la ceva distanta in scurt timp o trage in aceea directie apoi o impinge usor in copac si isi lipeste corpul de al ei.
- La cate persoane sunt prin jur ... nu face galagie. ii sopti apoi o musca usor de ureche.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:27 am

Tresări când o lipi de el și îl privi în ochi , destul de calmă . Ridică o sprânceană , sceptică , punându - și palmele pe pieptul lui .
- Ce motiv ai avea , ca să nu fac eu gălăgie ? întrebă calmă și clipi des când o mușcă de ureche .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Find me in Wonderland . Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . Icon_minitime

Sus In jos
 
Find me in Wonderland .
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
last evolution  :: Orasul :: Scoala-
Mergi direct la: