last evolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

last evolution

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Find me in Wonderland .

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:30 am

- Paii... o sa vezi. spuse si isi duce o mana pe fundul ei. Daca tot nu avem ce face... haide cu mine. ii spuse zambind apoi o trage dupa el pana observa un taxi, intra in taxi, ii ofera informatiile soferului, apoi asteapta , uitandu-se pe geam.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:47 am

Se încruntă când îi puse mâna pe fund și i - o dădu la o parte , impingându - l ușor , ca mai apoi el să o ia din nou de mână . Îl urmă tăcută , clipind de mai multe ori . Își puse un picior peste celălalt când urcă în taxi și privi înainte .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:51 am

- Brusc esti mai tacuta. ii spuse privind-o cu coada ochiului, apropiindu-se mai mult de ea... mult mai mult. Si nu imi plac tipele care vorbesc mult. ii spuse
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:03 am

Își întoarse cpul spre el , observând mica distanță dintre chipurile lor și își dădu capul ușor pe spate , continuând însă , să - l privească . Își trecu limba peste buzele roșiatice , clipind de mai multe ori .
- Vezi ? Chiar tu ai zis că nu - ți plac tipele care vorbesc mult , spuse și un surâs dulce îi înflori pe buze .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:06 am

Se apropie mai mult de ea si in acel timp o mana ajunge pe piciorul ei.
- Dar asta nu schimba nimic. spuse zambind privind-o atent. Doar nu tie frica de mine, nu? intreaba ridicand o spranceana.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:08 am

- Frică ? De mi - ar fi frică de tine ? întrebă păstrându - și surâsul pe chip , fără a se mai trage de data asta . Nu avea motiv să simtă frică față de el . Își trecu relaxată mână prin părul lung .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:12 am

- Poi nu stiu... pentru lucrurile care ar putea sa se intample? o intreaba curios si isi plimba mana pe piciorul ei, ii atinge fata usor cu doua degete. "Sper sa ploua." se gandi.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:05 pm

- Depinde ce ar putea să se întâmple , dar orice ar fi , nu am de ce să - mi fie frică de tine , spuse pe un ton dulce , zâmbind mieros , şi clipi des din genele - i lungi , privindu - l atentă în ochi .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:12 pm

Dupa cateva secunde isi lipeste buzele de ale ei, plimbandu-si mana prin parul fetei, o musca in acel timp de buza care a inceput sa sangereze.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:22 pm

Râse în gândul ei şi închise doar puţin ochii , privindu - l printre gene , răspunzându - i la sărut . Strâmbă scurt din nas când o muşcă , ochii ei devenind roşiatici din cauza sângelui .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:24 pm

Ii observa ochii dar nu spune nimic, continuand acel sarut, infiltrandu-si apoi limba cautand-o pe a ei .
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 2:06 pm

Îşi puse palmele pe pieptul lui , clipind des din gene , pentru a face roşeaţa din ochi să dispară şi îi prinse tricoul în pumni , trăgându - l ceva mai aproape de ea . Îi găsi limba , şi începu să se joace cu ea .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:16 pm

Brusc acel taxi se opreste, din moment ce a ajuns la destinatia care ia fost inmanata, Shinju isi deslipeste buzele de ale fetei.
- Uite ca am ajuns. spuse oftand
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:27 pm

Chicoti când acesta îi spuse oftând că ajuseseră şi ieşi din maşină , trecându - şi mâna lent prin părul lung . Îşi aranjă maieul , trăgându - l ceva mai în jos , apoi privi în jur . Se rezemă de un stâlp , privindu - şi piciorul gol .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:43 pm

Dupa ce a iesit din masina imediat s-a indreptat spre cladirea in care locuia acesta, ma rog era mai mult un apartament la inaltime.
- Haide. spuse privind-o.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:55 pm

- Oke , spuse zâmbind şi merse după el , ajungându - l în câteva clipe . Îl privi cu coada ochiului , apoi îşi lăsă capul pe spate , uitându - se la cer . " Va ploua . " , gândi , observând norii cenuşii .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:00 pm

"O sa ploua." se gandi si el apoi intra in cladire, de unde liftul si de acolo a fost foarte usor, hol, camera, alea, bla, bla....
- Deci, intra. spuse deschizand usa.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:18 pm

Intră în casa băiatului , privind câteva clipe în jur , şi se opri , întorcându - se spre el , pentru a - l aştepta . Îi plăcea zgomotul făcut de tocurile ei , ce se loveau ritmic de parchetul maroniu .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:23 pm

Intra in cele din urma in camera si ofteaza scurt.
- Sa incep cu formalitati gen... te servesc cu ceva ? daca e te servesti singura. ii spuse si isi ciufuleste parul.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:37 pm

Începu să râdă scurt .
- Dacă nu aveai chef de mine , nu trebuia să mă aduci aici , spuse clipind şi zâmbi amuzată , aşezându - se pe un fotoliu . Îşi puse un picior peste celălalt.
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:13 am

- Pai normal ca te-am adus cu un scop aici. spuse apropiindu-se de ea. Pentru ca oricum sunt o creatura perfecta, caut ceva... mai perfect dar nu pot sa optin perfectiunea din moment ce nu exista.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:17 am

- Chiar tu ai spus că perfecţiunea nu există , deci nu ai cum să fi perfect , spuse surâzând dulce şi începu să - şi legene piciorul , jucându - şi cu o şuviţă de păr .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:20 am

- Am spus ca sunt o creatura perfecta in acest caz nimeni nu e ca mine deci sunt perfect... dar fiecare are dreptul la libera parere si alte chestii de astea. spuse si isi da tricoul jos, aruncandu-l prin camera.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:41 am

- Defineşte perfecţiunea , şi - ţi voi spune eu apoi , dacă eşti perfect sau nu , spuse dând din umeri şi - şi lăsă câteva clipe capul pe spate .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:47 am

- Perfectiunea nu are definitie e un cuvant "nescris" pe care toti o cunoastem, Iisus a fost perfect, e un exemplu cu toate ca nici el nu are o defnitie asa ca nu poti sa o explici.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Find me in Wonderland . - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Find me in Wonderland .   Find me in Wonderland . - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Find me in Wonderland .
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
last evolution  :: Orasul :: Scoala-
Mergi direct la: