last evolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

last evolution

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Life is just a game

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 6:19 am

Kazumo zambi usor in coltul gurii.
-Pai, sunt cautat de politie pentru ca am omorat un om, si ceilalti pe care i-am lasat in viata ma cauta sa ma omoare, iar tu esti aici cu mine... spuse acesta scarpinandu-se dupa cap gesticuland cu o mana.
Da' tu spuneai ca nu esti fricoasa, deci cred ca n-am de ce sa ma sperii
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 6:24 am

-Ehhh..am vazut lucruri si mai rele.
Isi inclina capul intr'o parte, privindul apoi din cap pana-n picioare. Deci omorase un om? Bravo lui. Nu prea'i era teama, dar ce'i drept, bruneta cam cazuse pe ganduri.
-Da, n'ai de ce.
Merse din nou, de data aceasta luand'o inainte lui.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 11:08 am

Kazumo era tot mai impacientat...
-Si...mai ai frati, surori? intreaba acesta ca sa isi mai schimbe gandul.
"Doamne cum ajung acasa?" gandea baiatul din ce in ce mai speriat.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iul 10, 2011 10:04 pm

-Nu, n-am.
Observase ca stresul acela tot nu disparuse de pe chipul lui. Ii citise gandurile. Casca usor plictisita, continuand sa mearga.
-Tipule, revino'ti! Ce naiba, chiar esti o gaina fricoasa?! Off, cred ca ai devenit fata peste noapte si nu stii. incepu sa rada. Niciodata nu lua nimic in serios.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:08 am

Kazumo inspira puternic.
-Gata, m-am calmat... spuse acesta expirand.
Si, stai la hotel sau ai propriul apartament? incepand si el sa rada incet.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:12 am

-La hotel.. raspunse destul de banal.
Zambi multumita apoi isi lasa capul pe spate, privind cerul senin.
-Nu's genul care se stabileste intr-un singur loc. Prefer sa calatoresc. Dar tu?
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:14 am

-Eu inca nu stiu exact, cred ca voi ramane tot la hotel...Si mie-mi place sa calatoresc, si sa ma plimb foarte mult, mai ales cand ploua...Anotimp preferat? intreba acesta zambind
Baiatului ii trecuse frica, dar era paranoic asa ca se astepta la orice, si era foarte atent la tot ce se auzea sau misca.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:17 am

-Nu stiu...Toamna? intreba putin nesigura.
Stramba usor din nas apoi isi inchise ochii, fara sa mai fie atenta pe unde merge sau ce mai facea baiatul i nacel timp.
-Da, toamna..Pot spune ca nu's asa mare fana a caldurii.


Ultima editare efectuata de catre Izumi in Lun Iul 11, 2011 12:21 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:21 am

Kazumo se intoarse si uitandu-se la cufar intreaba...
Il lasam acolo? spuse aratand cu degetul.
"Hmm, poate o sa mai revin sa vad ce-i cu el..." gandi acesta tinand o mana pe obraz.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:23 am

-Hmm?
Deschise ochii, privind in directia indicata de baiat. Dadu din umeri.
-Desigur. Oricum, eu as renunta la o viitoare incercare de al mai deschide.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:26 am

-Cum vrei... spuse Kazumo ridicand si el din umeri
Mergi acasa?
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:28 am

-Nu stiu, nu sunt chiar asa de obosita.
Nu termina bine fraza ca incepu sa caste, ducandu'si rapid mana la gura.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:31 am

-Cum spui tu, atunci o sa mai stau cu tine, si asa nu prea am ce face spuse Kazumo razand incet si punandu-si mainile dupa cap.
Daca vrei te pot conduce acasa si baiatul ii zambi larg fetei.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:34 am

Statu putin pe ganduri apoi se opri intr-un lo, ducandu'si mainile in solduri si privindu-l usor bosumflata.
-Mai nou esti si gentleman, si nu stiu eu?
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:39 am

-Ermm, eu mereu am fost un gentleman, doar ca n-am aratat asta! si baiatul incepu sa rada
Deci, sa inteleg ca nu vrei?
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:43 am

-Dar secretos mai esti uneori.
Incepu la randul sau sa rada apoi dadu din umeri.
-Bine, fie. Si-asa s-a lasat cam racoare.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:48 am

Deodata incepe sa ploua cu picaturi mici de ploaie.
-Hmmm, numai asta lipsea. si baiatul isi da jos jacketa.
Poftim! spuse acesta zambind si intinzand jacketa catre Izumi.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:53 am

Cativa stropi de ploaia ii udara parul si fruntea brunetei. Zambi pe furis si lua imediat jacketa tanarului, punand'o pe umerii sai.
-Ei bine, se pare ca dorinta ti s-a indeplinit. Chiar ploua.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:57 am

-Mereu ploua cand imi doresc, sau nu... spuse acesta in timp ce ploaia il uda pe par.
Iti e foame? intreaba Kazumo in timp ce se tinea cu o mana de burta.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 12:59 am

Zambi usor cand ii auzi intrebarea, insa ceea ce-l amuza era si postura in care statea acum Kazumo, care se tinea de burta.
-Da, imi este. Dar cred ca tie iti e si mai foame, corect stomacel? incepu sa rada lovindul usor cu mana peste abdomen.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 1:01 am

-Nu ma lovi! spuse Kazumo enervandu-se intr-un mod ironic.
Haide, stiu un loc unde putem manca ceva... si acesta continua sa mearga alaturi de fata pana la un bar micut, dar gol.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 1:10 am

-Usurel cu stresul, domnule.
Chicoti incet urmand-ul tacuta. Observa barul, se aseza calma la una dintre mese si continua sa-l priveasca pe Kazumo. Nu prea se putea abtine sa nu mai rada. Asta era tot farmecul ei.
-Si? Tu ce-ti i-ei sa mananci?
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 2:14 am

-Cartofi prajiti. Si carne, da... spuse tare incat ospatarul sa-l auda.
Tu?
Kazumo zambea continuu, din cand in cand mai inchizand ochii, dar privirea tinand-o tot pe fata.
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 2:23 am

-Hmmmm! Grea decizie.
Statu putin pe ganduri rasfoind asa zisul "meniu".
-Cred ca iau o simpla salata. Tin la silueta.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 11, 2011 2:27 am

Kazumo incepu' sa rada incet.
-Iti e frica sa nu te ingrasi? si acesta o atinge usor cu degetul pe nas.
Eu mananc oricat pentru ca nu mi se intampla nimic
Sus In jos
Continut sponsorizat





Life is just a game - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Life is just a game   Life is just a game - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Life is just a game
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
last evolution  :: Hotel :: Pod.-
Mergi direct la: