last evolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

last evolution

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fisa Personajului

In jos 
+8
Shinju
Park DaHee .
Cheryl von der Berg
Marion
Axel.
Eric
Suzy
Megan
12 participanți
AutorMesaj
Megan
Admin
Megan


Mesaje : 5
Data de înscriere : 07/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 8:09 am

Cod:

[center]
[b]Nume:[/b]
[b]Prenume:[/b]
[b]Varsta:[/b]
[b]Orientare Sexuala:[/b]
[b]Rasa:[/b]
[b]Personalitate:[/b]
[b]Imagine:[/b]
[/center]

Rasa: Puteti fi si oameni normali, dar si alte creaturi ale intunericului.
Imaginea este obligatorie.


Ultima editare efectuata de catre Megan in Joi Iul 07, 2011 10:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://last-evolution.canadaboard.net
Suzy

Suzy


Mesaje : 2
Data de înscriere : 07/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 10:16 am


Nume:Cocke
Prenume: Susan
Varsta: 19
Orientare Sexuala: hetero
Rasa: Demon
Personalitate: Este o fire intelegatoare ce prefera sa taca si sa asculte, niciodata nu-si tradeaza prietenii, chiar daca ei in timp ii devin dusmani, poate fi si amuzanta si copilaroasa, depinde de starea in care se afla.
Imagine:Fisa Personajului 256106
Sus In jos
Megan
Admin
Megan


Mesaje : 5
Data de înscriere : 07/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 10:21 am


Nume:Hannigan
Prenume: Megan
Varsta:17
Orientare Sexuala: hetero
Rasa: Inger
Personalitate: Este o fire vesela si activa, uneori se comporta prea imatur, alteori prea matur. Isi schimba des personalitatea, insa in majoritatea timpului ii place sa se comporte ca un copil.
Imagine:Fisa Personajului 54115610
Sus In jos
https://last-evolution.canadaboard.net
Eric

Eric


Mesaje : 4
Data de înscriere : 07/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 11:02 am


Nume: Dayne
Prenume: Eric
Varsta: 19
Orientare Sexuala: Hetero
Rasa: Demon
Personalitate:
Foarte direct in orice ar spune, e o fire hotarata si care nu accepta ajutorul nimanui. Se ataseaza greu de persoane dar cand intr-adevar ii place de cineva poate deveni mai nerabdator, protector, si posesiv.
Imagine:
Fisa Personajului 130086


Sus In jos
Axel.

Axel.


Mesaje : 6
Data de înscriere : 07/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 12:47 pm


Nume:
Anderson.
Prenume:
Angel (Axel).
Varsta:
18.
Orientare Sexuala:
bisexual.
Rasa:
om (dar e un foarte bun luptător )
Personalitate:
S-ar putea spune că este liniștit, amuzat și prietenos.. dar câteodată este și pervers, se dă la toată lumea (dar apoi își cere scuze și revine la acea stare a lui de fericire) . E câteodată copilăros, foarte încăpățânat și mereu spune lucrurile pe față, dr doar atunci când este hotărât. E romantic în anumite momente, îi pasă de ce se întâmplă cu persoana pe care o iubește și e mereu atent la ceea ce face atunci când e la o întâlnire... dar de obicei pe la sfârșit strică totul ...
Imagine:
Fisa Personajului 05cal8
Sus In jos
Marion

Marion


Mesaje : 27
Data de înscriere : 07/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 11:27 pm


Nume: Schleine
Prenume: Marion Ann
Varsta: 18
Orientare Sexuala: Hetero
Rasa: Om
Personalitate: Intotdeauna ia pentru inceput o atitudine ironica, dar distanta. Este o persoana precauta, ce urasta sa greseasca, atenta la detalii, incapatanata adesea. Ii displace autoritatea, dar e adepta dreptatii oriunde si oricand. Abordeaza un stil gothic, dar adauga si putina culoare cand considera ca are nevoie. Nu e foarte complicata atunci cand nici ceilalti nu sunt.
Imagine:
Fisa Personajului 144694

Sus In jos
Cheryl von der Berg

Cheryl von der Berg


Mesaje : 24
Data de înscriere : 07/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeJoi Iul 07, 2011 11:33 pm


Nume: von der Berg
Prenume: Cheryl
Varsta: 18 ani
Orientare Sexuala: Bi.
Rasa: Demon
Personalitate: E o fire copilaroasa, eneregica si al naibii de vioaie. Zambeste des, si atunci cand o face, o face cu drag si muulta veselie. E inteligenta si agila, uraste atunci cand cineva ii spune ce sa faca. E incapatanata, placandu' i sa faca ce doreste, cand doreste.
Imagine:
Fisa Personajului Sample_f82a6c74e31cbc03e345fe997f8e2cda1eb0f96c
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 6:10 am


Nume: Park .
Prenume: DaHee .
Varsta: 18 .
Orientare Sexuala: Bisexuală .
Rasa: Vampir - demon .
Personalitate: Personalitatea ei diferă în funcție de persoana cu care vorbește . Acum este dulce și drăguță , acum perversă și răutăcioasă .
Imagine:
Fisa Personajului 12712_panty_and_stocking
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:04 am


Nume: Ryuusei
Prenume: Shinju
Varsta: 18
Orientare Sexuala: Bisexual
Rasa: Mutant
Personalitate: Isi schimba personalitatea in functie de persoana cu care discuta, de la copilaros la indiferent e doar un pas, calm de cele mai multe ori fiind foarte greu de enervat iar lenea e punctul lui forte, mai sunt momente cand isi aminteste ce fel de experimente au fost facute pe el iar perosnalitatea s-a devine una violenta, cruda, rece.
Imagine: Fisa Personajului Anime%252525252Bboys%252525252BWallpaper%252525252Bby%252525252Bcool%252525252Bwallpapers%252525252B%252525252525288%25252525252529
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:50 am


Nume: Kitsuke
Prenume: Kazumo
Varsta: 19
Orientare Sexuala: Hetero
Rasa: Mutant
Personalitate: Un tip mai tot timpul fericit, iar cand se sperie are atacuri de panica, uneori foarte sentimental si destul de nervos. Dornic sa-si faca prieteni noi si foarte iertator.
Imagine: Fisa Personajului KRyI0
Sus In jos
Izumi

Izumi


Mesaje : 38
Data de înscriere : 09/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 2:16 am


Nume: Hishiro
Prenume: Izumi
Varsta: aparent, 18
Orientare Sexuala: bi.
Rasa: Jumatate inger ~ jumatate demon
Personalitate: Izumi a fost mereu genul de fata care ia totul drept un simplu joc, chiar si pe cei din jurul ei. Ii place sa glumeasca si deseori viseaza cu ochii deschisi la cai verzi pe pereti. Este descurcareata, indiferent de situatie poate scapa basma curata si stie cum sa "ajunga" la inima persoanelor dragi ei. Uneori e destul de capricioasa dar incearca sa se schimbe, sau poate nu...
Imagine: Fisa Personajului Nakanai


Sus In jos
Darren

Darren


Mesaje : 4
Data de înscriere : 09/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 9:42 am


Nume: Cashlin
Prenume:Darren
Varsta:20
Orientare Sexuala:Hetero
Rasa:Demon
Personalitate:Impulsiv...
Imagine:
Fisa Personajului 19-85
Sus In jos
Jade

Jade


Mesaje : 8
Data de înscriere : 09/07/2011

Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 10:58 am


Nume:Chauncey
Prenume:Jade
Varsta:18
Orientare Sexuala:Hetero
Rasa:Demon acvatic
Personalitate:Nu are nimic stabilit / nimic hotarat, face doar ce crede ca e corect / ce crede ca e pentru ea, fiind nepasatoare de cei din jur.
Imagine:
Fisa Personajului 474017
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa Personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa Personajului   Fisa Personajului Icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa Personajului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
last evolution  :: Inscriere rpg :: Aplicatie-
Mergi direct la: