last evolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

last evolution

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Looking for someone

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:20 am

Kazumo ajunsese la bordel cautand un tip care i-a facut viata grea in urma cu cativa ani, aflase ca este aici si detine acest bordel, asa ca isi ia bata de baseball si pleaca dupa el.
"Doamne, daca ma vede cineva aici zice ca am innebunit..." spuse acesta repezindu-se si spargand usa cu piciorul
"Hey! Unde esti, cretinule!?" urla Kazumo uitandu-se in jur...
Cand deodata...
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:24 am

Deodata apare si nenorocitul de Shinju care evident isi pierdea vremea pe unde apuca si ajunse in acel bordel, el fiind cu spatele intors la Kazumo , era momentul sa isi aleaga o tipa.
- Astea numesc ei curve? aia e grasa, prea slaba, fosila... unde naiba sunt tipele de 17 ani ? intreaba Shinju dezamagit de cele intamplate apoi se intoarce spre Kazumo.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:30 am

Kazumo era pe punctul de a il lovi pe baiat, insa se opreste mirat.
"Eh', ce cauti pe aici la ora asta?" intreaba Kazumo uitandu-se la ceas.
"Uite, mai bine iesi afara pana nu-i omor pe toti...Pari nevinovat si nu cu tine am treaba" si acesta se aproprie incet de Shinju.
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:34 am

- Ce naiba frate... e un bordel, ce poti cauta intr-un bordel? intreaba amuzat incepand sa rada. Asculta aici tipule... poti sa omori pe oricine dar sa ma faci nevinovat ... chiar asa, ma simt jignit. Iar in camera asta sunt numai curve, betivul de acolo si cam atat.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:37 am

Kazumo ridica o spranceana la baiat uitandu-se doar cu un ochi la el pentru ca celalalt ii era acoperit de par.
"Eh', ai dreptate" acesta punandu-si o mana dupa cap.
"Betivul de acolo!?" spuse baiatul mergand in directia respectiva.
'Daca-l prind, am sa-l omor...'
"Uite, daca vrei, poti ramane...eu cred ca o sa termin repede"
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:49 am

- Da, nici o problema. spuse ridicand din umeri si in clipa urmatoare o tipa intra pe aceea usa, era mai mult ca un inger, o frumusete era... o tipa tanara care nu avea legatura cu acel bordel si totusi cauta pe cineva.
"Pe stafia lui Hades... ce ... tipa." se gandi.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:54 am

Kazumo o vazu si el pe fata.
"Wow..." si acesta ramase putin incremenit dupa care isi reveni si se duse dupa batran.
"Hey! Batrane, ma mai tii minte!?" spuse Kazumo strigand isteric dupa el.
Dupa cateva secunde batranul se ridica si il priveste pe Kazumo cum deschide incet usa impingand-o cu bata.
"*ras* Nu credeai ca o sa ma mai vezi, nu? Uite ca nu e chiar asa, cine-i fata?" intreba Kazumo enervandu-se.
Batranul ii explica ca nu o cunoaste...
"Pai, bine atunci..." sopti incet Kazumo lovindu-l puternic in fata pe batran, in mintea lui gandindu-se numai la cum sa-l omoare...
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 8:58 am

Aude un zgomot in camera alaturata dar prefera sa il ignore.
- Deciii... tu pe cine cauti? intreaba privind-o pe tipa.
- Vreau sa ma angajez in acest loc... ii spuse fata privindu-l cu zambetul pe buze.
- Intr-un bordel, iti irosesti viata. ii spuse acesta si isi scoase un mic pliculet in care era un praf alb.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 10:20 am

Kazumo continua sa-l priveasca pe batran cu fata sparta cum zacea jos si se tara incercand sa ajunga la un dulap.
"Cretinule!" ii spuse baiatul calcandu-l pe mana.
"Mosule, stii ceva, m-am saturat!" Kazumo lovindu-l puternic cu bata.
Continua pana observa ca acesta nu mai respira, si nici atunci nu se opri...
Dupa secunde acesta isi pune bata pe umar si iese din camera...
"Eu sunt gata!" spuse acesta uitandu-se la praful alb pe care il tinea Shinju in mana.
"Nu-mi spune?" si acesta se apropria incet de cei doi...
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 10:23 am

- Ce sa iti spun ? e simplu afaceri... ii intinde fetei praful stiind ca probabil pentru asta vroia sa intre in acel bordel.
- Vrei si tu ? il intreaba pe Kazumo zambind aratandu-i inca un pliculet.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 10:43 am

Kazumo se uita urat la Shinju.
"*oftat* Fie cum vrei..." si acesta ii ia pachetelul din mana lui Shinju
"Sper ca n-ai degand sa-mi ceri si bani pe el!?" spuse Kazumo uitandu-se si inspectand pachetelul.
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 10:48 am

- Nici o sansa... nici tipei nu i-am cerut bani. spuse zambind plimbandu-si mana pe corpul ei, aceasta privindu-l in acel timp urat.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 10:51 am

Pana acum Kazumo nu mai incercase droguri, nu stia exact de unde erau sau ce efect aveau asupra lui, dar...
"Bine, si unde vreti sa le incercam?" le sopti celor doi baiatul in timp ce femei fugeau pe usa afara.
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 10:58 am

- Chiar acum. spuse ridicand din umeri si isi retrase mana, lua apoi un plic iar praful din el il imprastie in linie dreapta pe o masa.
- Woo. nu dureaza mult si incepe sa aspire acel praf pe nas
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 11:04 am

Kazumo se uita ciudat la praf, nestiind ce sa faca.
"Aaa..." si acesta se opri uitandu-se cum si fata facea acelasi lucru ca si Shinju.
Kazumo trase si el incet...cand brusc i se facu rau.
"La dracu'!" spune el in timp ce da peste un scaun din apropiere.
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 11:10 am

- Esti terminat omule ? intreaba Shinju razand, el fiind obisnuit de ceva vreme cu drogurile si se pare ca si tipa la fel. Prima data, banuiesc...
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 11:19 am

"Ma doare capul, si corpul..." spuse Kazumo asezandu-se pe jos si uitandu-se pe tavan.
"Ah'! Poate nu trebuia sa fac asta..." si acesta auzi sirenele politiei.
Brusc isi reveni si isi scutura capul, urcandu-se la etaj sa vada despre ce e vorba...
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 11:21 am

- Ohh, la naiba... garda? intreaba iritat de acel zgomot o lua pe fata de acolo si urca dupa Kazumo, vroia sa fie sigur ca nu ii bate lui mintea campii.
Sus In jos
Kazumo

Kazumo


Mesaje : 72
Data de înscriere : 08/07/2011

Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 11:29 am

"La dracu'! Probabil una dintre tarfele alea a fost la politie...
Kazumo vede o iesire catre acoperis, se urca acolo si coboara in spatele casei alaturi de cei doi.
"Bun, acum ce facem?" spuse acesta putin speriat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Looking for someone Empty
MesajSubiect: Re: Looking for someone   Looking for someone Icon_minitime

Sus In jos
 
Looking for someone
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
last evolution  :: Orasul :: Bordel-
Mergi direct la: