last evolution
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

last evolution

....
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Seduction in the hell ...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 7:51 am

OCC : Sâmbătă seară , ora 22 : 30 .

BIC :
O zi de sâmbătă ca oricare alta , iar DaHee se hotărâ să iasă din casă şi să meargă la un club . Îşi luă pe ea o rochiţă neagră , cu un decolteu frumos în V , ce îi punea în valoarea formele şi picioarele lungi iar în picioare o pereche de botine negre cu un toc destul de mare , apoi plecă , fără a mai lua maşina . Ajunse rapid la club , sau poate aşa gândea ea şi intră înăuntru , ochii ei , analizând locul. Era destul de aglomerat , deşi era încă devreme . Se îndreptă cu paşi mici şi relaxaţi , fiind sigură pe ea , spre bar , ignorând comentariile unor băieţi aflaţi la o masă . Idioţi , gândi fără a schiţa vreun gest şi se opri în faţa tejghelei . Se aşeză pe un scaun , dându - şi părul pe spate şi îşi comandă un Martini , scrutând cu privirea ce era în jurul ei . Ringul de dans , era plin de adolecenţi , iar mesele ocupate .
- S - a umplut destul de repede locul , îi spuse fetei de la bar , iar aceasta aprobă , privind în jur . Ca niciodată , adăugă tânăra în gândul ei şi zâmbi când primi băutura . Luă o gură , simţind câteva furnicături pe limbă .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 9:54 am

Dupa ce si-a pierdut 2 ore dormind pe o banca intr-un parca observa deja ca s-a lasat seara, se ridica usor fara sa observe ca are pe cap o veverita, cum se ridica un betiv se trezeste sa ii arunce sticla de bere in cap apoi fuge... bun, se indepartea usor de banca inca avand veverita pe cap, nu intelgea de ce lumea se uita la el ca la felul 4, continua sa mearga trece pe langa cateva cluburi apoi se opreste in dreptul unuia si se gandeste sa intre, de acolo veverita sare pe capul altui tip si tot asa... isi ciufuleste violent parul si intra in multime.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:01 am

Auzi zgomote , râsete și unele țipete și privi curioasă în jur , dar fără a vedea ceva , renunță și se mulțumi doar să dea din umeri . Lăsă paharul pe tejghea și se ridică , având de gând să danseze . Se îndreptă spre ringul de dans , mișcându - și trupul asemeni unei feline , iar când muzica se auzi în boxe , tare și clar , fata începu să danseze , mișcându - se lasciv de ritmul piesei .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:03 am

Se aseaza imediat langa o "catea" care habar n-am ce cauta acolo, oricum era destul de sparta si mai tragea ceva pe nas. "Daa... perfect." se gandi apoi cand aceasta nu a fost atenta ii lua bautura de pe masa. Se invarte pe acolo, privind fiecare persoana in parte.
- Atatea... tipe. spuse cat pentru el
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:06 am

Închise scurt ochii , un zâmbet seducător , fluturându - i pe chipul albicios , și continuă să se miște , încet și într - un mod provocator , fiind conștientă că majoritatea persoanelor se uita la ea . Nu - i păsda însă , atâta vreme cât ea se simțea bine .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:09 am

O tipa care dansa i s-a parut cunoscuta s-a dovedit ca aceea sa fie DaHee, ofteaza scrut si isi ciufuleste parul.
"Clar... batura care ovea curva e de vina." isi spuse in gand si se apropie de ea pentru a fi sigur ca nu are halucinatii sau ceva de genul.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:14 am

Deschise ochii , după un timp , privind în jur și îl observă pe Shinju , care se apropia de ea. Zâmbi dulce , făcându - i semn cu mâna , iar când ajunse lângă ea , se apropie de urechea lui , pentru a - i vorbi , căci altfel nu se înțelegea nimic .
- Bună , bună , spuse pe un ton jucăuș și chicoti mai apoi . Îl întrebă ce face , continuând să danseze .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 10:17 am

- Daaa, clar am halucinatii. spuse privind-o, ciufulindu-si cu o mana parul avand in cealalta mana bautura de la tipa care tragea pe nas, cateaua. Oricum, buna si tie si tot ce fac e sa lenevesc pe unde apuc, tu? o intreaba in cele din urma observand ca sticla cu care a aruncat betivul din parc ia spart capul. "Sange, urat." se gandi.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:03 pm

Îl privi atentă , observând sângele şi întoarse capul într - o parte , muşcându - şi buza , căci simţise cum colţii îi crescură . Îşi duse mâna la ochi , ascunzând roşeaţa din ei şi încercă să se calmeze . Trase aer în piept .
- Eu , dansez , spuse calmă .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:09 pm

- Nu dansezi la bara? am auzit ca e foarte la moda si baietilor le plac. ii spuse zambind. Firar, cineva mi-a spart capul . spuse cu mana plina de sange. Cat de urat...
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:16 pm

- Neah , nu mă pasionează , spuse şi râse scurt , fără să îl privească însă . Am observat , ar trebui să mergi să îţi tratezi rana , adăugă , înghiţind în sec , căci simţea mirosul sângelui , şi gâtul o ardea .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:20 pm

- O sa imi treaca pana atunci... imi convine si asa. spuse ridicand din umeri. S-a intamplat ceva? doar nu esti vampir sa ai probleme cu sangele meu. spuse chicotind
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 1:32 pm

- Şti destul de bine că asta sunt , spuse calmă şi îl privi în ochi , arătându - şi doar puţin colţii ce încă nu dispăruseră . Îşi trecu mâna prin păr şi îi făcu semn uşor din cap să o urmeze , căci ar fi fost periculos să rămână acolo .Îşi făcu loc printre mulţimea de oameni , reuşind să ajungă la uşă .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:14 pm

O urmeaza in cele din urma cu mainile la cap, parul lui blond era acm... roscat.
- Pai eu ziceam in gluma de vampir... nu stiam ca esti asa ceva. spuse ridicand din umeri.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:21 pm

- Eh , uite că acum ai aflat , spuse şi ieşi din club , răsuflând ulurată , căci bătea vântul şi aşa nu mai simţea acel miros de sânge , ce îi agitase toate simţurile . Se aşeză pe capota unei maşini , nepăsându - i a cui e şi îl privi calmă , având în continuare ochii roşii . Îşi trecu limba peste colţii albi şi ascuţiţi .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:27 pm

Iese si el din club cu privirea indreptata spre ea.
- Si acum ? ce ai de gand sa faci afara ? o intreaba ridicand o spranceana, privind aceea masina. "Pare draguta, ma intreb daca pot sa o distrug." se gandi si in acel timp isi scoate din buzunar un mic cutit.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:36 pm

- Să reuşesc să fac să - mi revină ochii la normal şi să - mi dispară colţii , sau cel puţin să vânez ceva , spuse gânditoare şi îşi puse un picior peste celălalt , legănându - şi uşor . Privi cerul înstelat .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:48 pm

- Daca vrei iti ofer sangele meu insa nu pot spune ca o sa iti placa... pe corpul asta s-au facut multe experimente si ciudat ca cel care ma transformat in monstru a fost o tipa sau mai multe, cine naiba retine atatea... spuse zambind.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 3:53 pm

- Sânge zici ? Păi de ce să nu încercăm ? întrebă şi imeiat fu lângă el , privindu - l în ochi . Zâmbi dulce , clipind des din gene şi se apropie mai mult de el , punându - şi o palmă pe chipul lui .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:01 pm

- Ceva specific vampirilor, sa para draguti si alte de astea ? da oricum... cand vrei, simt durerea cam 5 minute maxim. ii spuse zambind
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:07 pm

- Eu nu par , chiar sunt , spuse zâmbind şi îi scoase limba , apoi se apropie de gâtul lui , trecându - şi încet vârfurile colţilor pe o venă . Îl muşcă , simţind imediat gustul metalic al sângelui .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:11 pm

- S-a terminat deja? intreaba de curiozitate din cauza ca nu a simtit nimic nici macar nu stia daca si-a scos coltii din gatul sau.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeVin Iul 08, 2011 4:28 pm

Îşi retrase colţii , după câteva minute , şi linse micuţa rană , aceasta închizându - se . Se dadă un pas în spate , privindu - l . Încă avea ochii roşii , şi câteva picături de sânge îi mai rămăseseră pe buze , dar ştia că momentan nu mai trebuia să bea sânge câteva zile .
Sus In jos
Shinju

Shinju


Mesaje : 68
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:17 am

Se apropie de ea si isi duce mana sub fusta ei.
- Din moment ce tu te-ai hranit cu mine, vreau o recompensa, evident... nimic nu e gratis. ii spuse zambind cu coltul gurii.
Sus In jos
Park DaHee .

Park DaHee .


Mesaje : 64
Data de înscriere : 08/07/2011

Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitimeSam Iul 09, 2011 6:35 am

Ridică scurt o sprânceană , trecându - şi limba peste buze , curăţându - le de sângele rămas , şi îi dădu mâna la o parte . Apăru din nou pe capota maşinii , legănându - şi picioarele .
- Ce recompensă ai vrea , hă ? întrebă , calmă .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Seduction in the hell ... Empty
MesajSubiect: Re: Seduction in the hell ...   Seduction in the hell ... Icon_minitime

Sus In jos
 
Seduction in the hell ...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
last evolution  :: Orasul :: Club-
Mergi direct la: